افراد مشهور و موفقی که کار خود را از کار در فست فود شروع کردند!

بسیاری از افراد مشهور و موفقی که نام آن‌ها بارها در دنيای رسانه و فرهنگ، سينما، موسيقی و حتی ورزش و سياست به گوشمان خورده، کار خود را در ابتدا از کار در رستوران­ یا کافه شروع کرده‌­اند و بعدها به مرور زمان دريافته‌­اند که می‌توانند در رشته­‌های مورد علاقه خود، با پشتکار و کوشش فراوان پيشرفت کنند و يکی از بهترين­‌های دنیای خود شوند. ما در این مقاله قصد داریم خلاصه‌ای از سرگذشت افراد مشهوری که در فست فود کار کردند را برایتان شرح دهیم.

اين­ افراد در واقع کسانی بوده‌­اند که در اين محيط ‌­ها کار کرده‌­اند اما پس از آن دريافته­‌اند که می‌­توانند در رشته‌های مورد علاقه­‌شان به جايگاهی بالاتر دست يابند و به دنبال محقق­ شدن علايقشان رفته­ و به رویاهایشان برسند.

افراد مشهوری که در فست فود کار کردند

پینک، خواننده

پینک به عنوان یکی از افراد مشهوری که در فست فود کار کردند در مصاحبه با مجله غذا و شراب (فود اند واين)، طبق گفنه پینک،در دوران نوجوانی خانواده او را تشویق کرده كه به عنوان یك نوجوان پول خود را بدست آورد تا محتاج حمايت­‌های مالی خانواده نباشد.

پینک می‌گوید”من یک دختر فعال در مک‌دونالد بودم. میکروفون جانت جکسون را داشتم و کاملا با قدرت عمل می‌کردم. غذا می‌خوردم، کار می‌کردم و در عین حال، می‌خواندم”!

افراد مشهوری که در فست فود کار کردند

راسل سیمونز، رئیس و مدیرعامل ارتباطات راش

راسل سیمونز به عنوان یکی از افراد مشهوری که در فست فود کار کردند قبل از تأسیس شرکت ارتباطات راش، ساعتی 2.25 دلار در پشت پیشخوان در اورنج جولیوس حقوق دریافت می‌کرد. وی به مجله فوربس گفت که جولیوس یک تجربه یادگیری خوب دارد: “من بعد از یک ماه اخراج شدم، بنابراین یاد گرفتم که باید از کار الهام بگیرم! اما هيچ­گاه روی آن حساب نکنم و به دنبال کار مناسب خودم باشم.”

سيمونز حالا رئيس و بنيان­گذار شرکت ارتباطات راش، نويسنده و تهيه­‌کننده فيلم و يک طراح لباس موفق است که پس از اخراج شدن از اورنج جوليوس، توانسته قدم در راه موفقيت خود بگذارد و به هدف‌هاي بزرگی دست يابد.

 یکی از افراد مشهوری که در فست فود کار کردند

اندرو کارد، رئیس ستاد رئیس جمهور اسبق، جورج. دبلیو بوش

کارد، که به عنوان رئیس ستاد جورج دبلیو بوش مشغول به فعالیت بود، مدت‌­ها قبل از رسیدن به کاخ سفید، در مک‌دونالد مشغول به فعالیت بود. به گزارش فوربس، وی در سال‌­های دانشگاه در فست‌فودی به عنوان مدیر کار فعالیت کرده است. اما مدت­‌ها بعد از آن، اندرو هيل کارد، بعد از تلاش فراوان، معاون رئيس دانشکده دولت و خدمات عمومي جورج دبليو بوش، در دانشگاه ای اند ام تگزاس شد.

افراد مشهوری که در فست فود کار کردند

اوا لوانگریا، کارگردان و بازیگر زن

به گزارش واشنگتون پست، لوانگریا به عنوان یکی از افراد مشهوری که در فست فود کار کردند در سخنرانی خود با کنوانسیون ملی دموکرات در سال 2012، به همبرگرهای خوشمزه خود در وندی اشاره کرده است! او اکنون يکی از معروف­‌ترين تهيه­‌کنندگان، کارگردانان و يکی از تجار زن موفق در جهان است. او در حرفه بازيگری‌اش نامزد دريافت جايزه گلدن گلوب نيز شده است.

با نگاه در زندگي تمام اين افراد، متوجه می‌شویم که هر يک، کارمندی ساده بوده­‌اند، اما دريافته‌­اند که لياقت بهتر از اين­‌ها را دارند و به دنبال موفقیت خود رفته­‌اند و موفقیت خود را کسب کرده‌اند.

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید